Крихка імперія

cover judah

Бестселер британського публіциста Бена Джуди «Крихка імперія» – це глибокий і цікавий аналіз сучасної путінської Росії. Неодноразово перетинаючи Росію від Москви до Владивостока, автор вивчав ту країну, яку воліють не бачити в Кремлі. А вона вельми відрізняється від державно-олігархічної утопії Владіміра Путіна з його намаганнями воскресити імперію Ніколая ІІ та політичний проект Йосипа Сталіна. «Крихка імперія» – це історія, яку одне покоління ще не знає, а інше вже спромоглося забути. Книжка розповідає про слабкість системи, що тримається на репресіях, тотальній некомпетентності та грабіжництві; про гнилу вертикаль влади та її ненаситного лідера. Коли ж імперія опинилася на межі нервового зриву, єдиним способом консолідувати виснажену націю стала організація війни в Україні.

Бен Джуда (1988) народився в Лондоні, навчався в Оксфордському університеті. Працював аналітиком з питань Росії в Європейській раді з міжнародних відносин. Нині займається міжнародною журналістикою, часто подорожує Росією, Україною та Центральною Азією.  

Бен Джуда. Крихка імперія. Як Росія полюбила і розлюбила Владіміра Путіна; пер. з англ. П. Білака, С. Мензелевського. – К. : Медуза, 2015. – 412 с.

ISBN 978-617-7242-15-3